| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

16.12.2000 14:13:13 Lili,vdana

Nevěra

Mam jeden problem,se kterym si nevim rady.Po 3.letech MD jsem nastoupila do prace.Bylo to najednou tak nadherne bejt mezi tolika lidma.V manzelstvi jsem spokojena a nic jsem nevihledavala a predse se to stalo.Zamilovali jsme se do sebe na prvni pohled,ale nic se nedelo,protoze ja jsem nic nenaznacovala a on taky ne.Ale presto jsme oba vedeli,ze k sobe cejtime neodolatelnou pritazlivost.Hrozny je,ze jsem se toho obavala u manzela.Porad jsem vyhledavala clanky s tematikou nevery a sama ted provadim neco takoveho.Zatim se nic nestalo.Akorad jsme pokrocili v tom,ze jsme si vyznaly lasku a libali se.On je zatim jenom zenaty a rodinu nema.Vim ,ze bych to nemnela delat,ale schazim se s nim,potajmu v jeho aute.Porad se snazime dopatrat proc se to stalo a jak to ukoncit a pritom nikomu neublizit.Zatim o tom nikdo ani netusi co se deje.Ale nadruhou stranu si rikam,proc bych to nemnela udelat kdyz se to nikdo nedovi a tim padem nikomu neublizim.Ja vim ze bych mnela mit uz rozum,ale kdyz jsem s nim tak jde jednoznacne stranou.Nejhorsi je to,jaka jsem byla donedavna zaryta puritanka.U mne neexistovalo ani pomysleni na neveru se strany manzela.Vzdycky jsem rikala,ze bych ho okamzite opustila,no a ted to sama delam.Fakt se sama v sobe neviznam.To jsem opravdu tak hluboko klesla,nebo jsem tak zaslepena,ze ani nevim co provadim.Jenomze jak to ukoncit,kdyz ho kazdej den vidam v praci a tak strasne po nem touzim.Prosim poradte mi jak z toho ven.Vzdit predse nemůzu bejt sama komu se to stalo,nebo se u nej deje.Co stim kdyz je to tak krasne? Ahoj a dekuju.Lili
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Nevěra Lili,vdana 16.12.2000 14:13
*Re: Nevěra Eva, pár let do třicítky 16.12.2000 23:6
*Re: Nevěra Sharon 20.12.2000 16:1
**Re: Nevěra Lili,vdana 20.12.2000 20:40
***Re: Nevěra Eva,syn 13 21.12.2000 17:1
****Re: Nevěra martin,ženatý 29.12.2000 22:21
****Re: Nevěra Anna 2.1.2001 20:13
*****Re: Nevěra Anna, ještě jednou 2.1.2001 20:19
****Re: Nevěra Sharon 3.1.2001 11:40
*****Re: Nevěra Eva 3.1.2001 20:16
******Re: Nevěra Anna 3.1.2001 22:31
***Re: Nevěra Dada 2.1.2001 22:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.