| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

19.1.2000 8:53:44 Irena, 26

Porod na koleji

Teď jsem dočetla článek a jsem lehce v tranzu - nadšená, ale zároveň mi z toho tak trochu běhá mráz po zádech, ale takový příjemný.
Pokud je to nějakým způsobem možné, ráda bych se podívala na video záznam.
Je velká škoda, že podobné záznamy porodu nejsou volně k dispozici např. v nějakých půjčovnách nebo vysílány v TV. Zrovna včera jsme se s manželem bavili o tom, jestli by chtěl být u porodu. Zjistila jsem, že nemá ani páru (nebo má, ale značně pochybnou) o tom, co to obnáší a jeho představy byly značně hrůzostrašné. Mužští to prostě neznají a tak se preventivně distancují. Kdyby se každý z nich měl možnost podívat na nějaký porod, určitě by na sál doprovázelo budoucí maminky ještě více mužů a byli by tam také užitečnější a víc by se na tento "akt" těšili.

Irena
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Porod na koleji Irena, 26 19.1.2000 8:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.