| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Spokojenost na Bulovce

Milá Martino,
já jsem rodila své druhé dítě také letos,ale v cervnu, na Bulovce. Měla jsem placeného svého doktora,takže nemohu říci jaké to je,když tam přijdeš "jen tak".Sestřičky na sále se ke mně chovaly velmi mile. Dokonce mě můj doktor ani nenutil ke klasické poloze na zádech,dokonce mi na porodní box přinesl i balon. Ale jak říkám,asi je to trošku o něčem jiném.Já jsem nebyla na pokoji ve 3.patře,ale zaplatila jsem si samostatny pokojo,navstevy tam nebyly nijak časově omezené,dokonce manželovi v den porodu dovolili,že může byt se mnou na pokoji až do doby,než mi přivezou malou,což bylo ve 23,00hod.Samozřejmě,že mi nabídli,že mi ji přivezou až ráno,ale já jsem se citíla dobře.
Nemám k Bulovce žádné vyhrady. Mám kamarádky,které zde rodily a byly také spokojené. Své první dítě jsem rodila v Podolí a už bych tam nešla ani náhodou, musela jsem ležet, nedovolili mi chodit,když jsem si chtěla smočit žinkou rty tam mě sestra i doktorka odbyly. Myslí,že každý má své zkušenosti a proto se nedá tkhle říct,kde je to bezva a kde ne.
Monika S.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Spokojenost na Bulovce Monika,syn 6let,dcera 5 měsíců 14.12.2000 20:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.