| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

13.12.2000 16:20:05 Jana + Kubík (7 m.)

Jak se chovat?

Ahoj,
trochu Vám naruším debatu o psích hovínkách (nebudu se vyjadřovat - snad bylo vše řečeno - ale jsem také silně proti. Ne proti psům, ale proti páníčkům, kteří neuklízejí).

Mám ale jiný problém: Mám nemocné mimčo. Snad se nejedná o nic důležitého - měl jen horečky a pořád brečí. Myslím že je to od zoubků a ani naše lékařka v tom nemá celkem jasno. Ale - já jako "prvomamina" nevím jak se k němu mám chovat - jako by se nic nedělo, nebo naopak hýčkat a rozmazlovat? Jak vydržet celodenní brek a touhu být jen u mě v náručí (dokonce i tátu odmítá). Mám pocit, že po pěti perných dnech už bolest odeznívá, ale touha chovat se je u nás pořád - jen s tou vyjímkou, že už Kubík ječí i u mě v náručí. Co když mu to zůstane (už zase se začal budit i v noci) - přeci ho nemůžu celé dny jen nosit po bytě a také toho musí tolik vyzkoušet - naučit se sedět, lézt...

Prosím - máte určitě zkušenosti se svými dětmi, poraďte mi!

Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak se chovat? Jana + Kubík (7 m.) 13.12.2000 16:20
*Re: Jak se chovat? Lída, syn 19m 13.12.2000 19:33
*Re: Jak se chovat? Dana, dvojčata 13.12.2000 21:6
*Re: Jak se chovat? hela, 3 rocny syn 13.12.2000 22:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.