| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2004

15.1.2010 19:01:00 abraka

skola

Ahoj, omlouvám se, že se vám plutu do soukromí, ale postřehla jsem, že ešíte zápisy. Já také. Naléhavě prosím o radu!
Před měsícem jsme se přistěhovali do prahy a bydlíme na pomezí P2 a P3. Musím si zde najít školu (příští týden jsou skoro všude zápisy!!!!!!!), Může mi někdo doporučit???

Slyšela jsem jména dobrých škol Kladská , Sázavská, Slovenská, Londýnská a Jiřího z Poděbrad(ta zatím vede).
Poradíte kam jít a kam se dá skutečně dostat??? Mám předškolní holčičku, která je studijní typ, ale neskutečně plachá. Nechci ale nic přísného. Spíš klidného, rodinného. Nejde jí výtvarka, spíš hudebka. Sporty také nejsou doménou. Jsem opravdu v neskutečném presu.

Děkuji!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
skola abraka 15.1.2010 19:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.