| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

Re: kojenecký ekzém a moučnivka

Danielo,
díky za odpověď. Zrovna dnes jsme s dcerkou byli na kožním, kde nám paní doktorka dala jakousi Jarišovu vodu (nevím přesně jak se to píše) a prohlásila, že se z toho tzv.vyloupe. Na moučnivku máme dál dávat Genciánu. Tak nevím, má to opravdu hrozné, o víkendu se jí to nějak "rozlezlo". Jsem z toho celá špatná, určitě ji to svědí, je taková neklidná. Myslím, že s tím mlékem (např. při ublinknutí - blinká hodně) máte zcela pravdu. Pak jsme s ní byli ještě na ultrazvuku na kyčlích - když jsem se podívala po všech těch krásných miminkách a na tu naši "indiánku" bylo mi fakt do breku. Pokud se to nějak radikálně nezlepší, půjdu s ní asi k jiné kožařce - už takhle nás ani nechtěli vzít - mají prý nějak "splněno před koncem roku" a objednávají až na leden. Moc tomu jejich systému nerozumím, manžel se tam prostě vnutil...

Budu dále informovat a určitě použiju Vaše rady, pokud se to nezlepší.
Děkuji jěště jednou
Milada
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
kojenecký ekzém a moučnivka Milada, dcera 4 týdny, syn 5 let 6.12.2000 9:44
*Re: kojenecký ekzém a moučnivka Daniela, dcery 3 a 1,5 11.12.2000 21:57
**Re: kojenecký ekzém a moučnivka Milada, dcera 5 týdnů, syn 5 let 12.12.2000 21:40
***Re: kojenecký ekzém a moučnivka Jana, 28 14.12.2000 10:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.