| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

10.12.2000 23:16:07 Iva, Mates 9 mesicu

Re: reakce čtyřnohého člena rodiny

Ahoj Petro,
nas prcek se narodil v dobe, kdy nasemu hafanovi bylo 6 let, takze uz nebyl zadne stenatko.
Podobne jako Ty jsem se obavala, co bude, az se maly narodi.
Navic nas hafan je pes a taky tak trochu muj "mazel" (shar-pei - 22 kg).
Nechala jsem si na zdejsich strankach take poradit a vysledek byl vice nez uspokojivy.
Cetla jsem tu od nekoho, ze mas poslat z porodnice domu treba kosilku prcka k ocuchani, ale takhle daleko jsem to nezkousela.
Kazdopadne po prijedzu z porodnice domu jsem nechala tatku s Matesem v aute a sla se domu nejdrive vitat.
Po bourlivem uvitani jsem mu domu prinesla k ocuchani to urvane skvrne.
Pravda, prvni dny, kdyz maly zacal brecet, byl z toho nas hafan trochu hystericky, behal po byte a brecel s nim. Pak zrejme dosel k zaveru, ze mi s nim musi pomoci.
Takze v momente, kdy maly zacal brecet a nebyla jsem hned na blizku k reseni situace a maly byl nekde, kam se "nase chuva" dokazala dostat, okanzite pribehl a zacal rvouna lizat, takze vysledkem bylo, ze maly ztichl a se zajmem zacal patrat po tom, co se to deje...
Jak uz tu zaznelo, nepejskari urcite padaji do mdlob...
No, takhle to valcime uz skoro devet mesicu, myslim, ze nas hafan neda na maleho dopustit a maly uz bohuzel dorusta do veku, kdy mu zacne pekne prohanet kozich...
Takze, myslim, zadne strachy a smele do spolecneho traveni bezvadnych chvilek s prckem i pejskem, urcite to pujde.
Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
reakce čtyřnohého člena rodiny Petra, nastávající maminka 9.12.2000 21:43
*Re: reakce čtyřnohého člena rodiny Jana, Viktor 8 měs. 10.12.2000 13:17
*Re: reakce čtyřnohého člena rodiny Iva, Mates 9 mesicu 10.12.2000 23:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.