| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mléko

8.12.2000 15:45:27 Stáňa(40)+Ondra(6,5)

Re: Actimel, ano nebo ne?

Ahoj Simono,

jogurt jsem Ondrovi dávala snad už asi od osmi měsíců a míchala jsem mu ho s ovocem, nejčastěji s rozmačkaným banánem nebo strouhaným jablkem, ale i meruňkami, broskvemi ap. (někdy jsem použila i domácí kompot). Později (asi tak od 15 - 18 měsíců) jsem občas taky přidávala do jogurtu k ovoci lupínky - nejdřív rýžové, pak klasické kukuřičné. Myslím si, že v této podobě je to pro dítě určitě přijatelnější než samotný bílý jogurt, ten je asi pro většinu dětí příliš kyselý (ostatně já o samotný bílý jogurt taky moc nestojím). Možná to chce i vyzkoušet různé výrobce, některé bílé jogurty jsou kyselejší.
Z ovoce se nám do jogurtu neosvědčilo kiwi (jakoby v něm hořkne), nedávala jsem moc ani pomeranč a mandarinku (zůstává to dost kyselé, takže jsem to musela doslazovat).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Actimel, ano nebo ne? Simona (Natalka,1rok) 8.12.2000 8:50
*Re: Actimel, ano nebo ne? Stáňa(40)+Ondra(6,5) 8.12.2000 15:45
*Re: Actimel, ano nebo ne? Míša, syn 3 a 3/4 8.12.2000 16:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.