| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Rokycany

8.10.2004 12:35:03 Miskule+Luky

Re: Dárek " šitý na na jméno"

Musím se přidat, knížku jsem koupila své neteři (8let) a byla z ní přímo nadšená (nejen ona, její tatínek byl z toho úplně paf a dokonce ji i přečetl :)) ).
Mimo jiné bych se chtěla trochu představit. Jmenuji se Míša, je mi 28let a bydlím v Mýtě. Nejsem sice maminka,ani maminka čekatelka a ani maminka těšitelka. Biologická maminka ze mě nikdy nebude. Prodíráme se teď s manželem byrokracií adopce. Hledám touto cestou podobné rodiny, které už doma adopčátko nebo pěstouňátko mají, a nebo se teprve chystají. Myslím, že společné popovídání, popřípadě setkání a předávání zkušeností by všem pomohlo při zvládání probmémů, které jsou s touto otázkou spojené. Nevím, jestli jsem se dost srozumitelně vyjádřila, snad ano.
Všem Vám přeji hezký víkend.
Míša
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dárek " šitý na na jméno" Renata,3děti vlastní,1v PP 19.12.2003 15:8
*Re: Dárek " šitý na na jméno"... Miskule+Luky 8.10.2004 12:35

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.