| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

5.12.2000 21:47:19 hela, 1syn

Re: malý lenoch

ahoj pavla,
aj moj syn bol take lenive dieta, mne osobne to tak nepripadalo, ale pani doktorka nas od tretieho mesiaca stresovala ze sa este neotaca. a tak nas posielala na cvicenie, co je urcene pre deti s DMO, na akupunkturu a na neurologiu, EEG kde mu predpisovali iba tak preventivne lieky na podporu mozgovej cinnosti(neviem ake presne, lebo som mu to nikdy nedala, len som to pani doktorke tvrdila). asi po troch mesiacoch som toto cele vzdala a povedala som pani doktorke, ze dalej nic taketo nebudem podnikat a ze nech sa s tym vysporiada ako chce. bolo hrozne zle a pani doktorka mi dokonca posielala domov sestricku na kontrolu a po spolocnej znamej mi odkazovala, ze mam s nim chodit cvicit a co sa moze stat, ked s nim cvicit chodit nebudem. nakoniec som zmenila doktorku a zrazu vsetko prestalo, moje dieta prestalo byt zaostale, zo mna spadol obrovsky stres a asi po roku som si mohla spokojne vychutnat to, ze som vlastne mama. co chcem tym celym povedat? ze ak ty mas pocit, ze je vsetko v poriadku a v inych oblastiach dobieha to, ze je pohybovo lenivcek, nic si z toho nerob a vydrz, vsetko dobehne sam od seba, z jedneho dna na druhy. rozhodne si nedaj pokazit radost z maleho cloviecika a ani ho s nikym neporovnavaj,jednoducho to nechaj na neho. ved deti robia vsetko zo dna na den a zajtra uz nemusi platit to, o com sme sa tu dnes rozpravali.
co sa tyka nasej pani doktorky, mam pocit, ze islo hlavne nahananie bodov pre poistovnu, a ak na teba doktorka netlaci, bud rada. drzim palce.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
malý lenoch Pavla, dvě děti 2.12.2000 20:52
*Re: malý lenoch Jitka (2 kluci) 3.12.2000 11:40
**Re: malý lenoch Pavla 5.12.2000 20:24
*Re: malý lenoch Blanka, dcera 2,5 5.12.2000 20:53
**Re: malý lenoch hela, 1syn 5.12.2000 21:47
*Re: malý lenoch Adela, 2 synovia 9.12.2000 21:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.