| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

5.12.2000 20:38:14 Anna

Re: Dítě jiného etnika

Ahoj Evo,
pripada mi trochu hloupe o tom takto psat, ale mym snem je vychovavat cernouska. Vubec nevim, kde se to ve me vzalo, drive jsem tuto ideu nebrala moc vazne, posledni dobou jsem sama prekvapena tim, ze zacinam mit zajem o konkretni informace. Dokonce jsem o tom, zatim nenapadne, zacla mluvit s detmi a manzelem, nikdo nebyl proti a behem nekolika let mozna budou i vsichni pro, cimz nechci rict, ze na ne hodlam jakkoli tlacit, abych dosahla sveho "cile" za kazdou cenu.
Rada bych se te zeptala, jestli jste si narodnost Tomase vybrali predem a kde se narodil - v CR, nebo se jednalo o mezinarodni adopci? Nebudes-li proti, casem bych rada polozila jeste nejake otazky.
Abych trochu "poradila" i ja tobe: myslim, ze moc nezalezi na tom, odkud dite pochazi, zalezi na tom jenom kdyz rodice k diteti pristupuji s tim, ze jde o neco problematickeho a pak asi podvedome zvelicuji i drobne odchylky a problemky, az se z toho stane zpusob komunikace. Ma zkusenost je takova, ze kazde dite je naprosto jedinecne a pokud mu rodice nevnucuji svoji predstavu o nem, trecich ploch je malo /nemuzu rict, ze nejsou/. Osvedcilo se mi, mit chut se s detma stale dobre bavit, uzivat si jich, brat je naprosto vazne odmalicka, mit je opravdu rada takove, jake jsou a verit jim, ze starosti a neprijemnosti, ktere cihaji na kazdeho, zvladne. Zatim ahoj Anna
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Dítě jiného etnika Eva, syn Tomáš 13 měsíců 21.11.2000 20:36
*Re: Dítě jiného etnika Johanka 1.12.2000 20:21
*Re: Dítě jiného etnika Anna 5.12.2000 20:38
**Kterak přijít k dítěti exotické rasy Eva & Tomáš (13 měsíců) 6.12.2000 20:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.