| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

5.12.2000 11:54:01 bora

Re: jake plenky?

ahoj maminky,
diky za zpravy. zpocatku jsem taky myslela, ze latkove znamena ty obycejne, coz je strasna spousta prace, az jsem nasla svoji porodni asistentku, ktera me bude po ambulantnim porodu opatrovat. kdyz jsem zminila klasicke latkove, protocila oci, to uz ona neumi. tak jsem zacala hledat, co vsechno je tu na trhu k dostani, a byla jsem velice prekvapena. pod pojmem latkove se v rakousku mini latkove PLENKOVE KALHOTKY. vypada to jako pampersky, je to z latky, velice jednoduse se bali, nic se nemusi skladat ani zehlit. vpodstate existuji dve varianty: ciste latkove, kdy se musi pouzit jeste ochranne - nejen "igelit" ale i ovci vlna, ktera je daleko lepsi, a druha varianta, ktera uz ma ochrannou vrstvu integrovanou. tedy pampersky, ktere se hodi do pracky a vydrzi nekolik deti.

pouzivaly byste tyto kalhotky?
jak se da zjistit, zda na ceskem trhu opravdu neexistuji?

tesim se na dalsi reakce
pozdrav z vidne

bora
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
jake plenky? bora (termin 13.12.) 4.12.2000 16:9
*Re: jake plenky? Iva,Klárka čtyřměsíční 4.12.2000 19:50
*Re: jake plenky? Petra, Tomáš 5 měsíců 4.12.2000 22:15
*Re: jake plenky? Dana, dvojčata - kluci 4.12.2000 22:51
*Re: jake plenky? Marcela+Vanda 6,5 m 5.12.2000 10:26
*Re: jake plenky? bora 5.12.2000 11:54
**Re: jake plenky? iva s čtyřměsíční Klárkou 5.12.2000 19:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.