| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

5.12.2000 10:26:53 Marcela+Vanda 6,5 m

Re: jake plenky?

V době když se dcera narodila vyzkoušeli jsme celkem 3 druhy plínek: Fixies, Pampers a v nemocnici Hugies(asi to nepíšu dobře...). Jednoznačně u nás vyhrály Fixies a mě přešla chuť experimentovat s naším miminkem. V té době ještě byly Pampers dost "igeliťákové", přišlo mi že "nevětrají" a Vanda při každém pohybu šustila, nehledě na to že jsem měla pocit že je hned cítit močí. Ale znám hodně maminek kterým naopak Pampersky vyhovují nejlépe.

Asi je nejlépe pořídit nejdříve malé balení, vyzkoušet pár druhů a sama se pak rozhodnout.

Problém papír versus látka byl pro mne vyřešen ještě před porodem. Bylo mi jasné že dám přednost "pohodlnější" variantě. Nejen že mi zbývá víc času pro miminko, ale i pro sebe (večer místo žehlení nebo skládání). Pár látkových plínek také máme, protože jsou stejně potřeba - ale nemusím je prát každý den...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
jake plenky? bora (termin 13.12.) 4.12.2000 16:9
*Re: jake plenky? Iva,Klárka čtyřměsíční 4.12.2000 19:50
*Re: jake plenky? Petra, Tomáš 5 měsíců 4.12.2000 22:15
*Re: jake plenky? Dana, dvojčata - kluci 4.12.2000 22:51
*Re: jake plenky? Marcela+Vanda 6,5 m 5.12.2000 10:26
*Re: jake plenky? bora 5.12.2000 11:54
**Re: jake plenky? iva s čtyřměsíční Klárkou 5.12.2000 19:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.