| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2005

1.11.2009 17:43:56 Sysyna

POZDRAV od Sysyny

Ahoj holky,
tak jsem opet na prijmu...
Mela jsem priserne cca 4mesice, ale nebudu VAs tim otravovat.proste jsem jen nechtela s nikym mluvit a nikoho videt a ani slyset.
Ale uz je fajn.
V zari mam za ssebou zase dalsi velkou kontrolu na onkol.Nejaka bulka se objevila, ale nastesti je to ejn cysta.
Zhubla jsemk 14kg a budu dal, jinak me neudelaji plastiku, mi dr. rikal, ze nebude riskovat.Tak mam zhubnout 10kg, tak mam 4kg k dobru.

Marek oslavil 18tiny.
David 6nar.a je skolacek a Tomasek ted 19. mel 4 roky.
Muj Kaja mel ted 40.Strasny, jak ten cas leti.

Zacala sjem se opet venovat svemu obchudku s materialem a dekoracema, ted mam hodne moc vanocnich veci.kdyz budete chtit, mrknete mam na MMB ID2359 carodejka71.

Ale mam dojem, ze se ted schazite nekde v utajeni, kdosi mi posilal odkaz, ale ja to zapomnela, faktjsem byla mimon.

Kdyz tak klidne nekdo, kdo tam chodite, zkopirujte muj vzkaz.
Vsecky zdravim a co takhle srazik v Brne??
Zatim pa Sylva
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Elinka 4.2Jája-Elda,Terka,Tom12 14.10.2009 19:32
*Re: Elinka P.A.V.K.A. TYM 15.10.2009 16:32
**POZDRAV od Sysyny Sysyna 1.11.2009 17:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.