| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

4.12.2000 22:51:48 Dana, dvojčata - kluci

Re: jake plenky?

Ahoj, souhlasím s Pamperskami, srovnatelné jsou Fixies (zkoušela jsem: Hughies, Boby, pár dalších - na názvy si nevzpomenu, tady je na trhu kde co - bohužel, občas také pěkný a hlavně levný brak). Opominu-li, že při Hughieskách byli kluci "promočení" za hodinu a půl, Boby (nebo Bobies??) ztvrdly tak, že to muselo být velice nepříjemné a měli odřené nožičky. Navíc jeden můj synek je alergik, takže "může" jenom Pampersky - navíc přes noc je nepřebaluji a protože dost oba pijí - občas je plenka ráno k neunesení a oblečení suché. - I ortoped nám chválil kyčle, přičemž jsem používala vždy jen jednu papírovou plenku. Jednoznačně (i když nám se to malinko prodražuje) pampersky vedou.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
jake plenky? bora (termin 13.12.) 4.12.2000 16:9
*Re: jake plenky? Iva,Klárka čtyřměsíční 4.12.2000 19:50
*Re: jake plenky? Petra, Tomáš 5 měsíců 4.12.2000 22:15
*Re: jake plenky? Dana, dvojčata - kluci 4.12.2000 22:51
*Re: jake plenky? Marcela+Vanda 6,5 m 5.12.2000 10:26
*Re: jake plenky? bora 5.12.2000 11:54
**Re: jake plenky? iva s čtyřměsíční Klárkou 5.12.2000 19:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.