| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání a cvičení pro těhotné

Re: cviceni

Ahoj, Hanko!

Navštěvovala jsem cvičení v agentuře Větrník na Nerudově, a tato agentura i plavání pro těhotné, což vřele doporučuji. V Bílém domě jsou rovněž výborné přednášky a cvičení paní Dufkové (tel.č. 0606 309 142). Určitě všechna tato cvičení, ale dle mého skálopevného přesvědčení hlavně plavání přispělo k tomu, že celý náš porod byl rychlý, bez problémů a dovoluji si kacířsky poznamenat "pomalu bezbolestný" :-)), a to i bez epidurálu. Posuď sama, v 17:30 mi odtekla plodová voda, před osmou jsme dojeli do Bohunic, ve 20:55 ještě stojím rozesmátá u sestřičky (mám fotky:-)), která sepisovala údaje o mně a partnerovi, kolem půldesáté jsme přišli ze sprchy a po osmi minutách na porodním lůžku a trojím zatlačení byl Adámeček na světě.
Krásné zbývající měsíce těšení a zdravé miminko přeje Monika
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
cviceni Hana,14 tyden 2.12.2000 21:48
*Re: cviceni Markéta, Anička 2 měsíce 3.12.2000 22:9
*Re: cviceni Monika, 4,5-měsíční Adámek 3.12.2000 23:55
**Re: cviceni Hana 13.12.2000 22:19
***Re: cviceni Daniela Skaloudova 18.1.2001 16:20
*Re: cviceni Leona, Valerie - 5 týdnů 6.12.2000 13:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.