| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

2.12.2000 20:33:14 Lenka (Šárka 6,5 měsíce)

Prevítem snadno ...

Ahoj maminy,
taky jsem četla - shltla - Prevíta. Jsou to fantastické knížky. Včera jsem měla pocit, že ho četla i Šárinka. Měly jsme třídní sraz a já se chystala, že po půl roce vyrazím mezi lidi a sama. Šárka usnula po pouze 4 minutovém řevu. Připravila jsem čajíček (co kdyby) oblékla se a když jsem byla ve dveřích (hodinu srazu už jsem nestíhala) ozval se řev. No co, vrátila jsem se, zkontrolovala holčičku, zazpívala ukolébavku (koukaly na mě dvě dokořán otevřené oči) a s nadějí, že bude klid jsem opustila pokoj. Šárka neřvala (o pláči se při usínání opravdu nedá mluvit), ale začala si povídat. A tak jsem čekala asi půl hodiny, než byl klid. Uklidnila jsem manžela, že teď už bude nejméně čtyři hodiny spinkat a vyrazila jsem. Ještě, že místo srazu bylo asi 10 minut jízdy autem. Po hodině debaty s bývalými spolužáky se ozval můj mobil a v něm šílený řev. Zaplatila jsem a drandila domů. Doma bylo ticho a v tom tichu jsem zaslechla brumendo mého manžela. Šárka mě zkontrolovala, že už jsem doma a na hodinku usnula, aby nabrala síly na noc. Ta byla opravdu výživná.
TAkže poraďte, co dělat s miminkem, které se v noci tak často budí. Vždycky hledá prso, chvíli pije, usne, přendám ji do postýlky a za hodinku znovu. Podotýkám, že nacpat ji večer kaší jsem již zkusila - be výsledku.
Předem díky za rady (kéž bych se už konečně vyspala). Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Prevítem snadno ... Lenka (Šárka 6,5 měsíce) 2.12.2000 20:33
*Re: Prevítem snadno ... Iva 3.12.2000 15:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.