| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

Re: Celé noci probdí a probrečí

Ahoj Štěpánko,
já si myslím, že se zatím znepokojuješ zbytečně. Pokud je tvůj chlapeček přes den v pohodě a pláče jen v noci, mohlo by to znamenat to, že má zkrátka trochu přehozený rytmus, on ještě nemá metabolismus nastavený na noc a den, je ještě moc malinký, vždyť ho máš doma určitě jen pár nocí. Pokud by ho něco trápilo, bolest, nemoc, hlad, tak by plakal pořád, i ve dne. Já vím, že se mi to radí, když se v noci vyspím a ty ne, ale můžu tě ujistit, že jsem taky nespávala a občas mě spíš než strach přepadaly i záchvaty zuřivosti (a maminky, ruku na srdce, která z vás na něco podobného i u toho seberoztomilejšího a sebemilovanějšího miminka po 40 minutách usilovného řevu v jednu v noci bez zjevné příčiny nepřišla?). Tak vydrž a nezoufej, ono se to určitě časem upraví a zlepší, pokud mrňous spinká ve dne, tak si to taky otoč, v noci můžeš vařit a žehlit a dopoledne si s ním dáchni, ne?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Celé noci probdí a probrečí Štěpánka + Tomášek 1 týden 19.11.2000 0:14
*Re: Celé noci probdí a probrečí Gabriela, 10/mes.syn 20.11.2000 11:9
*Re: Celé noci probdí a probrečí Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 20.11.2000 16:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.