| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

16.11.2000 16:17:25 Míša, syn 3 a 3/4

Re: Jedině do Podolí

Ahoj Katko,
neviděla bych to až tak růžově. Tatínek u porodu i bez předporodního kursu není pravda v Podolí problém. Tedy - pokud není obsazen jeden z boxů pro "tatínky u porodu" (za mých časů měly jenom dva). V takovém případě musíš čekat, až se uvolní a modlit se, aby nedorazili zájemci, kteří předporodní kurs absolvovali - mají přednost (což je sice pochopitelné, ale třeba my jsme na kurs docházet nemohli, protože jsem ležela na oddělení rizikových těhotenství).
Taky musíš mít štěstí, aby se zrovna na svět nechystalo miminek moc (9 příjmů během jedné noci prý není standard)a ještě k tomu se nestřídaly služby. Protože v tom frmolu pak nemáš moc příležitostí se zeptat, jestli není něco v nepořádku, když jediná kontrakce trvá už čtvrt hodiny a miminko si v sobě trochu přidusíš. Zvlášť když jseš trochu vykolejená z toho, že Tvůj muž asi nedostane příležitost u porodu být.
Aby to nevypadalo, že si stěžuju - jsem doktorům z Podolí vděčná, že za prvé dokázali mé těhotenství vůbec udržet až do 36.týdne a za druhé dokázali mého syna rychle a včas dostat ven císařským řezem, když najednou nebyl na monitoru slyšet. Vlastně i my jsme měli víc štěstí, než já rozumu (viz. ta neschopnost zeptat se dřív).
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Jedině do Podolí Míša, syn 3 a 3/4 16.11.2000 16:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.