| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

15.11.2000 14:21:10 Marcela (dcera 6 měsíců)

Začátek konce kojení II.

... teď jsem omylem šáhla vedle a odeslala. Omlouvám se - ještě jsem chtěla pokračovat :)
Původně jsem myslela že za týden začnu dceři kromě oběda přidávat i jednu svačinku, ale s tímhle tempem vývoje to půjde těžko.
Zítra se chystám vyzkoušet bramborovou kašičku (zase s odstříkaným mlíčkem). Ale nevím - mám radši pár dní pro "zaběhnutí" nabídnout kupovanou a nejlépe přijímanou kupovanou polívčičku? Nechci zůstat na kupované stravě.
Za vaše další rady, tipy a zkušenosti budu jen ráda. Jak jí naučím pít - zkouším to z hrnečku s takovou tou násoskou - ale spíš než se Vanda napije, tak do něj naprská a naslintá :)
Zkoušet, zkoušet, zkoušet - nic jiného asi nezbyde.
Dík za rady
Marcela

PS: Pro Jitku: Ráda zavolám, ale nechci nějak otravovat. Buď napiš maila, nebo dej vědět, kdy můžu volat (večer?). Ahoj
magorka@seznam.cz
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Začátek konce kojení II. Marcela (dcera 6 měsíců) 15.11.2000 14:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.