| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

7.11.2000 8:13:25 Kristina, 26 l.

Už můžu těhotnět

Ahoj holky,
musím se svěřit s dobrou zprávou, kterou jsem obdržela v pátek u svého lékaře. Jistě si některé z Vás vzpomenou, jak jsem popisovala své trable s děložním čípkem (nádor v lednu t.r.). Nyní uběhl již skoro rok, výsledky jsou v pořádku a tento měsíc doberu svou poslední antikoncepci. Dle sdělení lékaře "se mohu snažit od prosince těhotnět". Když čtu Vaše příspěvky, mám obavy, jak to všechno bude probíhat (vysazení HA po 7 letech, za jak dlouho se podaří otěhotnět a zda-li se to vůbec podaří atd.). Také mne lékař upozornil, že vzhledem k provedenému zákroku bude těhotenství určité rizikové (při zákroku byl celý čípek odstraněn)a v rámci zdárného průběhu těhotenství bude dobré být v klidu. Jinak mohu říci, že na těhotenství se nebudu nikterak upínat, řekla jsem si, že bych byla ráda, pokud by se to podařilo v průběhu příštího roku.
Kristina
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Už můžu těhotnět Kristina, 26 l. 7.11.2000 8:13
*Re: Už můžu těhotnět Katka 7.11.2000 12:46

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.