| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

Re: Problem ze stoličí

Milá paní Jano,
jsem rád, že Vás můj příspěvek zaujal do té míry, že jste se rozhodla na něj reagovat. Je pravda, že mám jednu úchylku. Když vidím nějakou blbost, snažím se ji dovést do absolutně absurdní blbosti, a tak to bylo i tentokrát. Zapomněl jsem, že tuto sekci čtou maminky na mateřské dovolené a nedal jsem na začátek upozornění, že příspěvek je pouze pro silné jedince. Mohu Vás uklidnit, že toto je můj druhý a zároveň poslední příspěvek do této diskuse.
Tím končím a doufám, že tento diskusní klub bude sloužit už jen normálním maminkovským starostem.
Navždy Váš oddaný Franta Vopruz.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Problem ze stoličí Gertruda Štrudlová 4.11.2000 19:26
*Re: Problem ze stoličí Jitka (2kluci) 5.11.2000 11:12
*Re: Problem ze stoličí Franta Vopruz (x nezletilých - sám nevím) 5.11.2000 11:23
**Re: Problem ze stoličí Jana, dva synové 5.11.2000 13:12
***Re: Problem ze stoličí Franta Vopruz (x+1 nezletilých - sám nevím) 5.11.2000 21:17
****Re: Problem ze stoličí Lenka (Šárka téměř 6 měsíců) 5.11.2000 22:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.