| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

30.10.2000 13:40:00 Klára(29.týdnů)

Chlap a pořádek

Všechny vás zdravím.Minulý týden jsem tu četla příspěvky o pořádku a chlapech.Všemu jsem se musela smát,ale když jsem se zamyslela co mám doma, tak je to spíše k pláči.A včera?To,že si po sobě nedokáže zavřít skříň, když si jde pro oblečení, to už přehlížím,ale včera se šel koupat, sundal slipy a tričko,mrsknul to vedle koše na prádlo,vykoupal se všechny ručníky,které jsou v koupelně bývají uplně mokré, nenapdne ho,aby je dal na topení,když já se budu chtít jít také koupat a nebudu tahat zase čisté,nechá to naházené v koupelně a odejde k počítači.Přitom můj i jeho otec, jsou oba tak pořádní.Po vykoupání si umyjí vanu,rozvěsí ručníky, vytírání jim není cizí,mytí nádobí...Když jdu a zase něco vidím říkám si:mlč!!!!!!,nebo tady zase bude hádka.Jsou dvě možnosti.Buď budu mlčet A BUDU JAKO Pitomec za ním pořád chodit a uklízet nebo se ozvu a budou zase hádky,když mu to řeknu v klidu,stejně mě neposlouchá.Samotného ho nic nenapdne,ani teď když lezu po zemi s pupíkem ,vytírám a funím u toho, dělá raději,že mě nevidí jak je líný a nepořádný.Říkám si, nech to tam ležet,ale to já nevydržím,nesnesu,aby se někde něco válelo.Snad musí něco existovat,co by na ně zapůsobilo.Díky Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Chlap a pořádek Klára(29.týdnů) 30.10.2000 13:40
*Re: Chlap a pořádek Janka, 27 30.10.2000 14:51
*Re: Chlap a pořádek Jana, bezdětná 30.10.2000 15:29
**Re: Chlap a pořádek Míša, syn 3 a 3/4 30.10.2000 18:20
**Re: Chlap a pořádek Iva 30.10.2000 20:54
*Re: Chlap a pořádek Jana * 31.10.2000 12:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.