| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

Re: Krize

Milá Jiřinko,
je mi 33, mám dceru 9 a syna 7 let a rozumím tomu, jak Ti je. Taky jsem se dostala do bludného kruhu únavy, osamělosti, útoků na ledničku a deprese z kynoucí figury. Dostala jsem se z toho a tobě se to určitě podaří už brzo taky. Tvoje holčička nebude v noci vstávat donekonečna a Tvá péče se Ti začne mnohonásobně vracet, až Tvé dítě začne mluvit, bude dělat pokroky a stane se Tvým partnerem. V sedmi měsících možná nepotřebuje tolik výletů a cvičení, spíš mu prospívá pravidelný režim a hlavně potřebuje cítit pohodu a klid z Tebe. Proto si snaž udělat trochu času na sebe (třeba když malá spí, tak si něco poslechni nebo přečti, namaluj se, kup si něco na sebe a tak) a usmívej se na sebe do zrcadla. Taky mám problémy s nadváhou, vím co to je, ale kdyby se Ti podařilo něco shodit, určitě by Ti bylo líp, měla bys lepší náladu a nebyla bys tolik unavená. Hladovění není ta nejlepší cesta, zkus třeba oddělenou stravu, mně to pomohlo. Třeba by se pak podařilo i pohnout s tatínkem a babičkami.
Hlavně to nevzdávej, držím Ti palce.
Sylva
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Krize Jiřina,7měsíční holčička 18.12.1999 23:23
*Re: Krize Eva 20.12.1999 20:20
*Re: Krize Radka 21.12.1999 16:1
*Re: Krize Sylva Procházková, děti 9 a 7 let 22.12.1999 11:27
**Re: Krize Jiřina 23.12.1999 14:1
*Re: Krize Eva + 3 ďáblíci 7+3+1 22.12.1999 19:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.