| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Roztroušená skleróza

20.11.2008 20:51:29 Fifi

Re: Těhotenství s RS

Ahoj,všechny moc zdravím.V květnu jsem tu psala (viz.dva píspěvky níže),že mám těhotnou sestru s RS a bojíme se,jak těhotenství dopadne,tak vám chci jen napsat,že sestra dnes porodila holčičku.Sestra je po císařském řezu relativně v pořádku,ale máme strach o miminko.Narodilo se sice o něco dřív (termín měla na Mikuláše),ale porodní váha je jen 1600g.Na novorozenecké JIP nám zatím nic moc neřekli,ale doufáme,že mimísek bude v pořádku a že váhu brzy dožene.Jediné co mě zaráží je,že nikdo v průběhu těhotenství nepoznal,že je miminko takhle malinké.Doufám,že se nic nezanedbalo a že malinká bude v pořádku.Mějte se pěkně a všem současným i budoucím těhulkám s RS přeji hodně štěstíčka a zdravá miminka.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Těhotenství s RS Fifi 1.5.2008 14:11
*Re: Těhotenství s RS Meisi 16.5.2008 21:48
*Re: Těhotenství s RS Fifi 20.11.2008 20:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.