| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

24.10.2000 22:14:53 Jarca ,syn Davidek, 14 měs.

Re: Jídlo v roce a půl?

Taky řeším podobný nebo spíše stejný problém jako Ty. Taky mám pocit, že jíst já stále dokola pár jídel asi bych raději byla o hladu. Ale občas mne něco napadne a myslím, že to mojemu pikolíkovi chutná. Předesílám, že jemu tedy chutná úplně,ale úplně všechno a kdo ho vidí jíst rozplývá se jak krásně otevírá pusinku.Naše snídaně jsou o mléčku Hamilon a celozrnné pečivo s trochou ramy a nízkotučným taveným nebo plátkovým sýrem nebo mu chlebík pokladu olupaným a vypeckovaným hroznovým vínem nebo kiwi, svačinky jsou ovoce - namíchám několik druhů, tak aby to bylo pěkně barevné. Má taky rád žitnou kaši s banánem - do jeho mlíčka namočím žitné vločky, lehce povařím a nakrájím banán. Výbornou ňaminu vymyslela moje tchýně a můžeš to uvařit i pro nenáročnpou rodinu a ušetříš čas - nastrouhat mrkev, podusit s kuřecím nebo krůtím masem lehce osolit a přidat trošku citr. šťávy. S bramborem je to moc mňam.Nic jiného už mne teď nenapadá. Přeji další a další nápady a dobrou chuť. Jarca.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jídlo v roce a půl? Lída 16.10.2000 19:17
*Re: Jídlo v roce a půl? Stáňa(40)+Ondra(6,5) 20.10.2000 14:4
**Re: Jídlo v roce a půl? Lída, syn 17m 20.10.2000 23:45
*Re: Jídlo v roce a půl? Jarca ,syn Davidek, 14 měs. 24.10.2000 22:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.