| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

24.10.2000 18:03:24 Klára, syn Tomáš, 6 let

Re: JAk překonat strach ze sprchy ve veřejném bazénu?

Žádnou zvláštní radu nemám, kromě jediné - hlavně to nelámat přes koleno. Moje dítě se také bálo sprchy (tedy pokud mu šla voda přes obličej, jinak ne), bálo se i potopit hlavu a to jsme s ním také od mala chodili do bazénu, ale asi to chce začít opravdu už v kojeneckém věku, my jsme začali tak ve dvou letech. Taky mne to docela mrzelo, těšila jsem se, jak budeme plavčit, no ale nějak násilím jsem ho nutit nechtěla, řekla jsem si, že jednou ho to snad přejde. Přešlo, ale vydrželo mu to docela dlouho, až teď, tak od pěti let se potápí a to především proto, že je hrdý na to, že to dokáže.

Tak přeji hodně trpělivosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
JAk překonat strach ze sprachy ve veřejn... Alice, syn Vojtíšek 20měsíců 23.10.2000 18:43
*Re: JAk překonat strach ze sprchy ve v... Klára, syn Tomáš, 6 let 24.10.2000 18:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.