| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

23.10.2000 22:17:57 Mirka,Michalka 9.měsíců

Re: zoubky?!

Ahoj Marcelo.
Chudínka Venda. Moc ti neporadím, ale i Michalka si začala okolo půl roku žmoulat ucho a mě to dráždilo, ale bylo mi řečeno, že ji v tom nemám bránit, že se tak uklidňuje a je to zcela normální. Je pravda, že si ho ale nikdy nepoškodila a tak to mám snadnější než ty. Pokud jde o zoubky je to sice trochu brzo, ale je to možné (některým dětem narostou první zuby už ve 3. měsících). Míša byla taky strašně protivná a nespala a tak jsem to po třech probdělých nocích vzdala a koupila sirup s paracetamolem vhodný pro kojence. Dodržovala jsem dávkování a tak doufám, že jsem ji moc neublížila. Mé svědomí tišil pohled na spinkající a spokojené miminko. Narostli nám dva zuby naráz a do týdne další dva. Přeju hodně zdraví, pevné nervy a brzy cinkající lžičku.
Mirka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
zoubky?! Marcela + Vanda (5 měs) 23.10.2000 13:20
*Re: zoubky?! Mirka,Michalka 9.měsíců 23.10.2000 22:17
*Re: zoubky?! Martina S. 24.10.2000 19:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.