| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Váha v těhotenství

21.10.2000 22:13:33 Olga - 28 tyden

Vaha

Chtela bych se tak informovat, kolik tak kilo je "normalni" pribrat. Ja jsem zatim pribrala 13 kilo /nevim jak se mi podarilo pribrat za 2 dny 2 kila/ jenze mam problem s moji gynekolozkou, ktera me pri kazde prohlidce depta tim, ze moc pribiram a ja uz se ji pomalu zacinam bat. Pripadam si tam jak ve skole, nebo ja nevim jak bych to popsala, kazdopadne je to neprijemne kdyz vam treba jen tak prohodi> no vy jste puvodne byla takova stihla /mela jsem puvodne 57 kg coz bylo pri me vysce malo/. Kdybych se cpala jak je den dlouhy tak nereknu, ale ja jim normalne. To mam zacit drzet dietu kvuli doktorce nebo se mam na ni vykaslat at si babice rika co chce?:)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: bříško Pavlína 31. týden 18.9.2000 21:39
*Vaha Olga - 28 tyden 21.10.2000 22:13
**Re: Vaha Lenka (Šárka 5 měsíců) 22.10.2000 9:34
***Re: Vaha Olga - 28 tyden 22.10.2000 19:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.