| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re:Zlostné 20měsíční dítě

25.3.2015 7:11:59   Ilona Špaňhelová
Dobrý den,

začnu odzadu - pokud byste chtěli přijít do poradny dětského psychologa - bylo by to z mého pohledu vhodné, psycholog by viděl syna v akci a mohl by vám něco doporučit na základě konkrétních jeho reakcí.

Věkem by se měl jeho klid a soustředěnost zvyšovat. V tuto chvíli doporučuji udělat si pravidlo - kdy s ním může být babička a děda, abyste si vy mohla trochu odpočinout a ještě jednou kdy by s ním mohli být - abyste mohla být více s dcerou.

Doporučuji zkusit si s ním hrát hry na něco - jestli by ho už bavily - na pana doktora, na jízdu autobusem ... Zkusit ho brát k pracem - ať jde s vámi vyndat věci z pračky, zkusí vám podávat věci na pověšení, hledá stejné ponožky k sobě, abyste je mohla složit - čili hledat spíše "práce", kde by se více zabavil.

Hledejte, zda může malinko projevit soucit k vám - čili říct mu, že vás bolí hlava, ať vám dá kapesníček na čelo a hladí ho ...

Zkuste spolu s ním i cvičit a bouchat rukama do polštáře a zpívat u toho Tluče bubeníček ... aby se jeho energie z něj vydávala řádem.

S pozdravem Ilona Špańhelová
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.