| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re: Problémy s kakáním

26.11.2014 7:25:19   Ilona Špaňhelová
Dobrý den,

začnu od konce - zkuste podpořit paní učitelky ve školce, aby Vašeho syna a tohoto chlapce, se kterým byl trochu problém, víc skamarádily. Aby jim daly spolu úkol - třeba vést děti na procházce ve vestách ...

Také bych se domluvila s maminkou tohoto chlapce, zda k vám mohou zajít na návštěvu, abyste viděla, zda se tento problém u syna OPRAVDU vyřešil.

Pak navrhuju - odosobněte bobek a syna samotného - čili - tak jak jste to trochu popsala - vždycky mu řekněte, že on je vítěz nad bobkem, ať ho vytlačí, aby mu zamával a poslal ho dál.

Zkuste dát na toaletu na vodní hladinu papír, aby vždy viděl jasný bobek a mohl mu zamávat. Běžte s ním na pole a ukažte mu, kam se pak bobky vozí a k čemu jsou užitečné.

Nedávejte nikdy synovi otázku, jestli chce kakat (většinou by odpověděl ne). Když se vám zdá, že to na něj jde, i kdyby plakal a nechtěl jít, řekněte mu krátce, že mu chcete pomoct a běžte na záchod. Spolu s ním víckrát zatlačte a řekněte si, jak mu je, zda to pomohlo.

Uvidíte ..

Držím palce Ilona Špaňhelová
Názory k dotazu (3 názorů)
kakání Hanka 17.2.2015 15:47
problémy s kakáním Irena - tři vnoučátka 11.3.2015 23:35
kakání Miluše Šváchová,kakání 5.5.2015 18:10

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.