| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Problémy s rodiči a s kamarády

13.11.2013 18:20:26   Verča
Dobrý den.
Jmenuju se Veronika je mi 12 let a mám problémy.
DOMA: naši se odjakživa hadají mamka často pije a tatka ji pak da třeba facku a to to jde od mého 1. roku.a ještě dřív.máma často pije a ja jí už 8 let říkam jak to nesnaším.Ale jinak je mamka moc fajn a mám ji rada je na mě hodná ..Tatka je pořád naštvanj na cokoli co udělám hruza.
Kamarádky: mam nej kmaošku od 1. třídy jmenuje se Leona.už od 1. třídy se ní snažím dostat a ted sem nejj kamošky už tři roky.ale popradě já ji nenavidím!pořad ze mě dělá otroka udelej to,pojd,se mnou tam,nebudeš to delat atd,...,.
pořád mě nadáva ,bouchá ,štípe vulgárně nadává a za každou kravinu se našte. třeba: Mamka mě koupila 2 belítka a ja ji to modré dala a ona se naštvala ,že já mam ružove. atd.je toho mnoho..už z toho šílím a často přemýšlím o tom jak by to bylo dobré kdybych se nenarodila nebo kdybych tento muj život ukončila..ale nejsem tak silná,.Nejhorší je ta Lea..nejlepší když není ve škole všechno je moc dobré ..co mam dělat abych se tak už necítila.Vždyt ona je jako manipulator.už sní skoro nikdo nemluví ,,..ona ma kluka přes počítač a kamarady přes PC a ma příšerne znamky.
A pak tu sou kamaradky kere znam od malička a bydlí jen v druhé ulici..byli to vždy nej kamošky a mě si tak přehazovaly. a když se přestaly bavit tak sem se bavila jen s jednou,.. a když sem je dala do hromady sou za sstejné furt proti mě neco kují.
Pane bože ja už ztoho šílím.

PS:toto neníí moje prava E-mailova Adressa
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.