| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Malý vztekloun a bouchání

20.6.2012 12:33:31   Simona-20 měsíční syn
Dobrý den,mám 20měs.syna.Mám 2 dotazy:1)cca 2 - 3měs.nazpět se začal strašně vztekat,házet hračkami (zatím se neválí po zemi) 2)v současné době si našel ještě zálibu nejen k nám,ale také ostatním dětem nás bouchat.
Ad1)Co se týče vztekání,tak jsou to banality,které ho rozčílí,např.jede autíčkem přes práh,to se mu převrátí a už to lítá.Snažím se mu vysvětlit,že se nic neděje,že autíčko otočíme a jede dál,ale nepomáhá to.Dalších cca 20min brečí a hází se vším, co mu přijde pod rudu.Ani snaha zabavit ho něčím jiným nepomáhá.Ani plácnutí přes ruku a vysvětlení,že házet s věcmi se nesmí.
Ad2)Bouchání - trvá přibližně stejnou dobu jako vzteklina.Syn jen tak přijde buď k nám, nebo hůř k dítěti venku nebo na písku a bouchne ho.Nejdřív jsem se snažila hned ho napomenu,vysvětlím,že tohle se nesmí,ale nezabíralo.Teď jsem zkusila třepnout ho přes ruku.Bohužel dělá to stále. Syn je jinak mentálně v pořádku, není "zabržděný".Všemu rozumí, bohužel tyhle věci nějak nechce brát.Prosím poraďte jak na něj. velice nerada bych udělala nějakou chybu.Moc děkuji za odpověď Simona
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.