| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Strach u 3leté dcery

19.6.2011 20:14:13   Petra
Dobrý den paní doktorko,
ráda bych Vás poprosila o radu.Dcera 34 měsíců má strach snad ze všeho.Bojí se např.vysavače,fénu,mixeru a věcí tomu podobných.Má strach z nových věcí.Byli jsme na slavnostech,kde je pódium,na kterém jsou různá vystoupení a malá má strach i z toho pódia.Nebo když vejdeme do neznámé místnosti-nějaké neobvyklé.Třeba sprchy a šatna na bazén-přitom koupat se chodí moc ráda,už toto prostředí zná.
Nevíme,jak ji s tímto problémem pomoci.V září půjde do školky a trochu se toho obávám.Většinou ji říkáme-např.vysavač -že je hodný,že nám pomáhá a tak,ale i přesto se bojí.I když je vyplý,tak kolem něj neprojde.
Je to ovšem problém,protože malá trpí hodně moc na veliké rýmy a velmi by ji pomohla odsávačka na vysavač.Má ty rýmy tak často,že už ani smrkat nechce.Zrovna jí začíná zánět ouška,takže bychom potřebovali ať smrká,což moc nechce,už ji to ani nejde(asi nemá sílu).Takže bychom rádi s manželem použili tu odsávačku na vysavač,ale bojím se,abychom ji tím nějak psychicky neublížili.
Můžete nám prosím sdělit svůj názor?
Předem moc děkuji za odpověď.
S pozdravem
Petra
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.