| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Vyšetření ORL

8.2.2011 22:34:27   Jitka
Vážená paní doktorko,pro neustálé ucpávání nosu jsem byla na rtg dutin.Z nálezu na rtg - polokulovitý útvar vel.17x15 mm v oblasti pr.max.dut.,levá se zdá být zastřena,front.dutiny volné.
V té době těchto potíží jsem prodělala zánět průdušek a brala druhé antibiotika.Jsem astmatik.Když jsem navštívila ORL lékaře s nálezem z RTG,ještě jsem nebyla v pořádku s průduškami,trápil mě dráždivý kašel.Koupila jsem si BIOPAROX.Potíže se zmírnily a také Qixx.
K mému údivu lékař ORL na nález RTG reagoval takto - BIOPAROX doužívat 10 dní,kapat mořskou vodu,poklep nad dutinami nebolí,sekrece nezasahuje do dutin.Nález z RTG,tedy i nález polypu odpovídá stadiu probíhajícího nachlazení.Při setrvání obtíží doporučuje alergo vyšetření.K polypům,nevím,zda je jeden,či více se nevyjádřil.Prý to patří ke stavu nachlazení.Lékař,ke kterému jsem šla,ORL,je zkušený,nemám důvod jeho závěr zpochybňovat.Ale přeci jen,nález polypu mě zneklidňuje a ráda bych se jej zbavila.Je možné,že sám zmizí?Prosím Vás o Váš názor.Velmi děkuji.Jitka.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.