| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka

Změna výše alimentů - dohodou navrhnutých

7.1.2011 0:27:39   Natálie,Eliška5 let
Dobrý den,
díky za Vaši poradnu, hodně mi pomáhá. Jsem uprostřed rozvodového řízení. Návrh manžel podával v 9 měsíci. Vše jsme sepsali a navrhli rozvod dohodou, svěření dítěte do mé péče, výše alimentů 2500Kč /dohodli jsme se na menší částce + příspěvky na vyšší náklady, zimní výbava, lyže, kroužky/a majetkové vypořádání. Manžel začal pracovat v zahraničí, tudíž má od 8 měsíce navíc celkem velké diety. Jeho pracovní doba je 6 týdnů v zahraničí a 4-5 týdnů v ČR. Jelikož se vždy po příjezdu do republiky musí věnovat své nové partnerce a její dceři, nemá moc času na svou dcerku. Dcerka byla jen v 11-12měsíci 4x na antibiotikách a prodělala i neštovice, takže jsem neustále na paragrafu. Já pracuji na 6 hodin s platem okolo 10tis. Umožňuji mu styk kdykoli, s tím není problém, ale zájem moc nemá/v dohodě máme střídavé víkendy a 1 den v týdnu/. Manžel ukončil přispívání na dcerku nad rámec dohodnutých alimentů. Dcerce k Vánocům koupil opravdu velmi skromné dárky a obávám se, že to bude již jen horší.
Abych se vrátila k dotazu. Lze ještě před rozhodnutím soudu změnit výši alimentů? Jeho příjem je 20-25tis + diety cca 35Euro denně - myslíte, že bych dosáhla na vyšší alimenty?
Máme soud o dcerku stanoven na 25.1., takže bych potřebovala poradit.
Děkuji mnohokrát a přeji co nejvíce spokojených rodičů.
N.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.