| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Fyzické napadání, šikana v první třídě

25.11.2010 17:29:05   syn, 7 let,
Dobrý den, syn chodí do první třídy. Od samého začátku máme problém s tím, že syna (ovšem nejen něho) fyzicky napadá a šikanuje jeden spolužák, chodící do téže třídy. Děti ve škole mlátí, kope, škrtí, ničí jim školní pomůcky, láme tužky a pastelky...tyranizuje celou třídu, vyhrožuje zabitím apod...
Syn za poslední měsíc změnil doma chování, je zamlklý, smutný, vyžaduje mazlení a někdy má strach jít do školy, jelikož mu spolužák vyhrožuje, že ho zabije, že zabije i nás rodiče.
S učením nemáme žádný problém, syn je bystrý.
O problému jsme mluvili s pedagogy naší školy, ovšem hochovi stačí dvě minuty bez dozoru, aby stačil někomu ublížit.
Snažila jsem se o rozhovor s maminkou hocha, ovšem maminka mi řekla, že se ho sama bojí. Hoch ji sprostě nadává, neposlouchá, též ji vyhrožuje zabitím.
Ovšem překvapila mě jedna skutečnost, že hocha přihlásili do karate a kopy a údery, co se naučil, používá na své spolužáky.
Nevím, jak bych ovlivnila situaci. S místní školou jsme spokojeni a kvůli jednomu nezvladatelnému grázlovi nechci syna vozit do jiné školy. Děkuji
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.