| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Zvykání na jesle

18.11.2010 13:03:16   Nessie
Dobrý den. Vím, že dotazů na dítě v jeslích je celá řada, ale přesto se musím zeptat. Mám 2-letého syna, který před 3 týdny nastoupil do jeslí. Měla jsem RD jen na 2 roky, nyní chodím do práce na zkrácený úvazek. Syn je poměrně živé a aktivní dítě, v kolektivu (různých hernách atd.) nikdy neměl problémy s dětmi, nedá se říct, že by se mě držel za sukně. Přesto si mě ale neustále hlídal.
Nyní v jeslích si zvyká velice těžce. Pláče každé ráno, že tam nechce, v jeslích prý nekómunikuje, ěčkoli jinak pusu nezavře a začal se opět počurávat, i když je přes den bez plen už půl roku (dělá to ale jen v jeslích, doma si říká normálně o nočník).
Musím říct, že mě jeho smutek a lítost doslova ničí a stojí mě velké sebeovládání ho tam každé ráno nechat. Myslím, si, že to na něm určitě musí zanechat nějaké negativní následky.
Teď se naskytla možnost, že by syna hlídaly napůl obě babičky - tzn. byl by 2 dny u jedné a 2 dny u druhé babičky - a já řeším velké dilema. Vzít syna po cca měsíci z jeslí a dát ho na hlídání k babičkám nebo ho nechat a čekat, až si zvykne, jak mi všichni tvrdí? (Já vím, že si zvykne, musel by - ale za jakou cenu?)
Děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (1 názorů)
To se na to musíte ptát???? Veronika, dvojčata 2 roky 5.3.2011 17:16

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.