| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Pokakávání ve školce

22.10.2010 19:27:59   Adéla, syn Jakub 4 roky
Dobrý den, můj syn (4 roky)začal od 3 let chodit do školky, první měsíce tam chodil velmi nerad a s pláčem. Teď už je tam zvyklý a má tak i kamarády, ale je hodně introvertní, takže začleňování do kolektivu je u něj velmi pozvolné a nemá rád jakékoliv změny. Ale ve školce mu to hodně prospívá, osamostatnil se a je na mě mnohem méně závislý. Já jsem doma s roční holčičkou.
Problém spočívá v tom, že ve školce kaká pouze do kalhot, stává se to tak 1x za 14 dnů, vždy když se mu ráno nepodaří vykakat doma. Dnes to paní učitelka vyřešila tak, že ho poslala za trest na procházku s jiným oddělením a předemnou i ostatními dětmi ho nazvala pokakánkem a že takové děti ve svém oddělení nechce.
Tak bych potřebovala poradit, jak situaci řešit. Nedomnívám se, že paní učitelka reagovala správně a nevím, jestli si s ní na toto téma promluvit. Nebo to nechat tak. Děkuji za odpověď
Názory k dotazu (3 názorů)
podobné Mače 2.11.2010 13:35
držím pěsti ivanakah 17.11.2010 17:30
kadění ve školce katka 1.2.2013 10:34

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.