| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Ležení na bříšku

6.9.2010 19:55:27   Klára a Madlenka
Dobrý den. Mám 6,5 měsíční dceru od 4 měsíce chodíme na Vojtovu metodu. Dcera nechtěla zvedat hlavičku když byla na bříšku. Nyní již pěkně zvedá.Byl nám ukázán jeden cvik který cvičíme dodnes. Na dnešní kontrole byla dcera od příchodu mrzutá (poslední dny se mi budí v noci a pláče, zoubky zatím nemáme ani to na ně nevypadá).Fyzioterapeutka řekla ať jí dám na bříško. Dala jsem tak dceru a začal po chvíli pláč. Bylo mi řečeno, že to jen zkouší a že chce abych jí chovala. Tak to ve byla cca 15 minut. Plakala a nelíbi se jí takto. Nereagovala na žádné hračky. Bylo mi řečeno, že v tomto věku by měla trávit většinu času na břišku. Také to, že dcera je zdravá holčička jen si najela na špatné držení. Doma ji na bříško dávám a nebrečí. Obracím ji až po té co je již hodně mrzutá. Na bříško se ještě neotočí ale ze strany na stranu ano. Na bříšku si hraje s hračkama a přitom má otevřené dlaně.
Chtěla bych se zeptat, zda postup fyziot. je správný. Nutit dceru i přes její odpor na bříšku dlouho. Musím přiznat, že celá návštěva byla pro mě hodně stresující.
Názory k dotazu (3 názorů)
Na bříško dávat, ale nenutit zůstávat Žofie 7.9.2010 1:0
*Re: Na bříško dávat, ale nenutit zůstá... Markéta, 4. měsíční syn 15.10.2010 19:58
Ležení na bříšku- Vojtovka Jiřina H. 13.11.2010 13:12

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.