| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Pocit zápachu v nose

28.6.2010 8:53:23   Helena
Dobrý den. Mám dotaz, před třemi týdny jsem dostala rýmu a kašel, zřejmě z nachlazení. Poslední týden už všechny problémy ustoupily, ale co mi zůstalo, tak nepříjemný zápach při čištění nosu.
Jedná se o to, že ráno po vypití teplého nápoje-čaje,kávy, se následně vysmrkám a cítím hrozný pach v nose a dutině ústní. Tento pach se mě drží nejvíce v dopoledních hodinách, odpoledne už není tak intenzivní. Je to pach zahnívajícího masa či něčeho podobného.
Je mi 58 let, před třemi měsíci jsem prošla ORL vyšetřením, ale z jiných důvodů-závratě,pískání v uších. Vše bylo v pořádku.
Nevím, jak se pachu zbavit, děsí mě také informace, že by se mohlo jednat o začátek Parkinsonovy choroby, která se prý takto projevuje.
Také si nejsem jistá, zda mi není cítit z úst, u zubního lékaře jsem byla před dvěmi týdny, také bez problémů,jen mi byl odstraněn zubní kámen. Zubní protézu nemám. Každý den 2x denně provádím podle jógy tzv.néthi,tj. že protahuji gumovou hadičku přes nos směrem do krku a dělám masáž nosohltanu.
Když smrkám, jedná se jen o minimální množství světle žlutého hlenu,ale co mám pocit, tak spíše nějakého "krápníku" v krku, který nemohu spolknout, táhne se mi to. Nemám krční mandle, takže vidím při pohledu v krku bílý povlak v krku.
Můžete mi,prosím,poradit, co mohu s tímto problémem udělat?
Děkuji.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.