| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Mám zajít do logopedické poradny?

7.6.2010 10:03:56   veve
Dobrý den paní doktorko.
Chtěla jsem se zeptat, zda-li navštívit logopedickou poradnu s mým 3 létým synem (3roky a 3 měsíce). Když jsme byli na 3leté prohlídce u paní doktorky, nic na jeho mluvení neříkala, protože vesměs byl zticha, ale sestřička se nad tím docela podivovala. Básničky umí jen s pomocí mě - já básničku povídám a on doplňuje slova. Věty moc neskládá, spíše řekne že chce třeba malý proud vody stylem mají(malý) joda(voda). Já a blízká rodina už pochopíme o co jde ale cizí lidé mu prostě nerozumí. Od malička byl spíše tiché dítě a většinou si ukazoval na co chtěl. Hodně lidí mi říkalo, že je to kluk, že on se rozmluví. Je pravda, že ho spíše zajímají auta, než knížky a poslední dobou začíná hodně opakovat slova, ale příjde mi, že ve 3 letech by teda už měl ohodně více mluvit. Proto jsem ze chtěla zeptat zda mám navštivit nějákoou logopedickou poradnu?
Ještě vám napášu pár jeho slov co používá - jojký(velký), eka(JIrka), tý(strýc), kava(kráva), taou(traktor), heba(zebra), biba(ryba), hema(chleba), jetí(letí), dema(neprodáme), jaky(vlasy)
Jinak jsem ještě zapoměla napsat, že jsme s malnželem oba dislektici a třeba když se zeptáme jak se syn jmenuje tak odpoví Eka Maek (JIrka Marek)
Děkuji za odpověď
S pozdravem Marková
Názory k dotazu (1 názorů)
logoped Pavel otec dcery s dysfázií 30.6.2010 19:15

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.