| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Časté angíny a rýma

9.4.2010 23:16:15   Eva
Dobrý den
obracím se na Vás s následujícím dotazem. Je mi 35 let během posledních 3 let, po ukončení mateřské, jsem téměř každé 2-3 měsíce nemocná, mám suchý kašel, škrábaní v krku, chrapot, zvětšené uzliny, rýma, která je většinou žlutá až zelená. A ktomu navíc neskutečná únava. Nejsem schopná pořádně spát, budím se ve 3 ráno a ve 4 normálně vstávám. Ať spím 5 nebo 8 hodin, probuzení je pokaždé stejné, jako bych v noci skládala vagon uhlí. Jsem podrážděná, nesoustředím se na práci, často mě bolí hlava. Změnila jsem i zaměstnání kde jsem pracovala pravidelně cca 15 - 20 hodin měsíčně přesčasů,nškdy i v sobotu ve stresu, a pod velkým tlakem.
Před 10 dny jsem dobrala antibiotika dva dny jsem byla dobrá a teď znovu...Pořád to samé.
Jsem alergická na jívu a černý bez.Nekouřím, nemám problém s nadváhou, spíše naopak, každý den mám dostatek pohybu, každý rok jezdím na 14 dní do jeseníků. Jím zeleninu, ovoce, po 33 letech jsem opustila velkoměsto a žiji na malém městě u lesa mimo centrum. jsem zoufala. Prosím poradíte? Děkuji mnoc. Eva
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.