| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Mám zakázat synovi kamaráda?

15.9.2009 10:30:56   Věra
Dobrý den,

chtěla jsem Vás poprosit o radu.Mám 8 letého syna, je to vyložený extrovet a optimistá,rozený pohodář. Bohužel se v místě bydliště chytil kamaráda, který vymýšlí samé lotroviny.Naposledy rozbil u souseda okna, můj syn u toho byl, ale bohužel mi nic neřekl. Za nějakou dobu u nás zazvonila policie a sepisovali s námi zápis, synek se k ničemu nepřiznal.Následně jsem to probírala s manželem, ten mi řekl,ře se sousedem o tom také mluvil,ale že jsem prý byly ten den s na výletě,takže tam nemohl syn být,takže jsem to dál neřešila, později se mi syn přiznal , že u toho byl, ale bál se cokoliv říct, ale nic neudělal. Teď jsem dostala pozvánku od kurátora z místního úřadu. Poraďte, prosím, zda tam mám se synkem jít, jsem přesvědčena , za prvé, že nic neudělal a že z toho bude zbytečně vyděšený, mám
mu toto kamarádství zakázat? Nikdo vhodnější v jeho věku v ulici není. Manžel nad tím mává rukou.
Domluvila jsem si schůzku s matkou kamaráda, aby svého synka poučila, vím také, že už 2 matky z ulice mu zakázaly návštěvy.
Jsme spořádaná rodina a nechci, aby syn chytl špatný směr.
Děkuji za odpověď.
Věra
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.