| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Komplikace s kojením v 5. měsíci věku dítěte

10.8.2009 14:14:08   Bamboo
Dobrý den,

velice prosím o radu. Můj syn (5 měsíců) počátkem 5. měsíce začal plakat u kojení a nechce pít :-(( Zmítá se, napíná, pláče a já slyším, jak mu kručí v žaludku... (kolika ho trápí od narození dosud (nepomáhá nic), ale nikdy neměl takové bolesti, aby nemohl pít, právě naopak, při kojení se vždy utišila vyprázdnil!) To je ta horší varianta. Jindy se zas na kojení absolutně nemůže soustředit, všechno ho rozptyluje - jeho nohy, moje ruka, kouká kolem a kojení ho nezajímá, přestože už striktně bývám na každé kojení doma a kojím ho na stejném místě v nezměněném prostředí! Venku se není schopen napít vůbec). Za den se mi podaří ho normálně nakojit jednou, dvakrát, kdy jsem si jistá, že se dostatečně napil. V noci pije 2x až 3x normálně.
Syn má VSV - významný DKS, který bude do měsíce operován, v 5 měsících nemá ani 5 kg a ztácí se nám před očima, jsme z toho nešťastní. Užívá Digoxin, 2 kapky denně, Furosemid teď také denně, Kalium 1/4 tbl. denně, dále mu dávám probiotické kapky a fenyklový čaj.

Mnohokrát děkuji za odpověď.

JN
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.