| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Penbene 1000000

7.8.2009 16:10:23   Jiří Palíšek
Dobrý den,
Mám dotaz:Můj syn prodělal již 4 angínu během posledních dvou měsíců.
Požival léky,začal Augmentinem.
po druhé měl Zinat.
po třetí Ospen.
po čtvrté Penbene 1000000
V den kdy měl lék dobrat se mu objevili vyrážky na
celém těle.Jako by ho pokousal komár,jen pupínky,které nemokvají a prý ani nesvědí(tvrdí dítě).Ale byl venku na slunci,je to možná reakce ze slunce kontra a ntibiotika?
Neštovice jsme již prodělali.
Děkuji Otec.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.