| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Vojtovka a reflux

3.8.2009 18:06:12   Dejmalka
Dobrý den, dětská i rehabilitační mají ještě týden dovolenou proto se obracím na vás. Moje dcera je narozená 32+2, jsou jí 4 měsíce. Od druhého měsíce cvičíme vojtovku. Poslední týden stále blinká, i 2 hodiny po jídle, i mi přestala přibírat. Dříve s železnou pravidelností 30g denně, za celý poslední týden pouze 70g. Ve vašem archívu jsem se dočetla, že se jedná s největší pravděpodobností o reflux a v tomto případě se má minimalizovat pohyb zvedání nožiček. Je to jeden ze 3 cviků, které 4x denně děláme. Navíc mi i přestala pást koníčky, už ve 3 měsících krásně pásla a najednou zas leží jak žába ani hlavičku nezvedne, natož aby se opřela o ručičky a zapojila záda.
Je to spojeno ten krok zpátky tím neustálým blinkáním a bolestí bříška? Mám pokračovat ve cvičení dokud se neporadím s fyzioterapeutkou? Nebo můžu tento cvik vynechat a cvičit jen zbylé dva cviky na přetáčení. Předem děkuji.
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: vojtovka a reflux Dejmalka 9.8.2009 14:25

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.