| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Hlavička na stranu

11.6.2009 11:27:15   Pavla
Dobrý den,

mám 2,5měsíčního kloučka.Všimla jsem si, že když leží na zádech, tak má tendenci mít hlavu šikmo k rameni nalevo nebo napravo. Když mu něco ukazuji a dávám předmět ve směru, aby hlavičku otočil, tak předmět sleduje hlavně očima až do maximálního bodu. Pouze pokud ho to hodně zaujme přetočí i hlavičku.

A ještě jeden dotaz. Když pase koníky málokdy se opírá o lokty a drží hlavu, ale když se o ně opře tak dokáže hlavu zvednout a udrží ji. Předměty sleduje, hlavou otáčí, někdy mu ale ještě padá dolů. Někdy ruce natáhne před sebe, jakoby se vzepře, a zvedne se vysoko. ALE: někdy se opírá o jedno předloktí a druhou ruku nezapojuje - má ji nataženou na podložce do boku a nekdy zaťatou v pěst. také má často tendenci, místo aby pásl koníky, lézt k předmětu, který vidí před sebou - tzn. hlavu má nízko nad podložkou, ruce rozpažené, nohama a rukama se snaží odrážet, zadeček přitahuje k bříšku. tohle občas končí jeho nespokojeností, že to nejde.

Možná se nic neděje, ale nerada bych to zanedbala.

Děkuji za odpověď
Pavla
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.