| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Správný vývoj+odmítání příkrmů

22.4.2009 13:24:19   Radka+Daniel 10měs.
Dobrý den,
měla bych dva dotazy.Ten první se týký vyvoje mého skoro 10 měsíčního syny. Narodil se v 37tt císařským řezem.vývoj šel skvěle až do 7 měsíce.Nyní se začal plazit asi tak před týnem,ale nechce lézt po 4,klekne si ale pak zase padne a plazí se. sám si sednul asi 2x,ze sedu na bříško se dostane sám.Připadá mi,že se ani nechce učit novým věcem.Už od 7měs. ho učím paci paci a nic líbí se mu když to dělám já,ale on nic. Když řeknu jdeme papat tak to ví stejně jako napít,ale to je vše.Z hraček ho zajímají jen kolečka od aut kterýma zdárně točí,ale jinak nic. Zoubky nám taky ještě nevylezly. Je to mé první mimi tak bych nechtěla nic zanedbat.Nemám s ním začít chodit na nějaká cvičení? nebo je vývoj v pořádku?
Druhý dotaz je ohledně příkrmů. Ráno máme mlíčko,za 3 hod přesnídávku či jogurt a za další 3 hod normální stravu (zelenina+ maso) poslední dobou mi sní k obědu 2 až 3 lžičky a konec a to zkoušíme různé hry ale nic.Zkoušela jsem kupované ale to nesní vůbec a z domácího jídla jen brambory na x způsobů a to taky jen někdy. Už jsem z toho nešťastná,protože nevím zda nehladoví. Pak má odpoledne tak za ty 3-4 hod mlíčko a večer kaši.Mlíčka pije tak 250ml. Já miluji sladké a celá naše rodina taky (jsme hubení) nemůže to syn mít po mě? napadlo mě mu dělat ty obědy sladší ale to asi není moc dobrý.
Děkuji moc za odpověď.Cokoliv a jakákoliv rady či uklidnění mi moc pomůže.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.