| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Masturbace mého syna

13.1.2009 16:06:19   Jaruna K.
Dobrý den,
Mám dva syny 7 a 14 let. Starší měl dříve, hlavně ve školce velký zlozvyk obnažování a tahání svého penisu před ostatními, vychovatelka mi tvrdila že onanuje a že bychom ho za to neměli v žádném případě trestat. Zkoušeli jsme mu s manželem vysvětlit ať to dělá jen v soukromý pokud to už chce dělat, ale vůbec to nepomáhalo. Než začal chodit do školy tak se ale umoudřil a přestal s tím. Nyní je ale v pubertě a pěkně s ním cloumá nejen že se mění jeho chování ale asi před rokem jsem ho překvapila v koupelně se staženýma kalhotama a s erekcí jak onanoval. Nejdřív jsem se lekla ale došlo mi že je to v tomto věku normální.
Ale teď k tomu problému. Můj starší syn onanuje myslím i v noci posteli, protože můj mladší syn z toho nemá rozum a řekl mi, že ho několikrát viděl jak si s penisem hraje v posteli a že to potom zkoušel taky ale nechápal co na tom měl. Já nechci aby starší syn onanoval před mladším, aby to na něj nemělo nějaký vliv, nebo aby ho to dokonce učil. Ale nevím jak tomu zabránit.
Názory k dotazu (1 názorů)
odpověd Masturbace mého syna pert 5.2.2022 19:29

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.